ay akrep burcunda ise

   Sizi Ne Rahat Hissettirir?

      Derinliği olan ilişkiler ve bağlar kurarak, uzun süreli ilişkileri tercih edersiniz. Güven duygusu temel ihtiyaçlarınızdan biri olduğu ve normal bir insana göre bu duyguya çok daha fazla hassasiyetle yaklaştığınız için, güveninizi derinden kazanacak ve psikolojik olarak sizi mutlu edecek insanlarla kendinizi güvende ve rahat hissedersiniz. Tam olarak birine güvenmek, kendini açmak, en derin duygularını anlatmak sizin için kolay olmayabilir. Başkalarına oranla, gelecekte olacak olan, özellikle olumsuz olayları önceden öngörebilme ve hissedilme yeteneğiniz vardır. Ancak bu noktada eğer insanlar veya olaylara sürekli önsezilerle yaklaşma eğilimi gösterir ve onları yeterince tanımak, gözlemlemek için zaman tanımazsanız, bu size kötü deneyimlerle geri dönebilir ve paranoyak damgası yemenize sebep olabilir. Olayları idare edebilme, önceden öngörü yapabilme ve kontrol arzunuz sebebiyle yaşamınızdaki insanlar sizinle birlikte olmanın zor bir yolculuk olabileceğini düşünebilirler. Bu yüzden ilişkilerde mümkün olduğunca esneyebilmek, biri hakkında kötü bir yorum yapmadan önce onu yeterince tanımak için zaman vermek ve olaylara sıklıkla önsezilerle yaklaşmak yerine, “İyi de olabilir kötü de, bunu yaşayarak göreceğiz,” mantığı ile yaklaşmak sizin daha iyi hissetmenize ve kazanan taraf olmanıza sebep olacaktır. Duygusal paylaşımlarınızda genellikle belirli bir gizem yaratarak en yakınlarınızla bile aranızda görünmeyen bir mesafe bırakmanız ve esasen yaşamı merak edilen kişi olmanız, üzeri örtülü bir yakınlık korkusundan kaynaklanmaktadır; zira yakınlığın içinde derin bir teslimiyet ve sınırsız güven duygusu olmalıdır. Kendinizle yüzleşerek bu duygunun sizde ne kadar var olduğunu tespit edin ve ardından şu olumlamayı kendinize tekrar edin: Yaşama, kendime ve kaderime daima güveniyorum.

Sizi Ne Rahatsız Hissettirir?

Başkasıyla kıyaslanmak, güveninizi kıracak hareketler yapılması, ayrılmakla tehdit etmek, önceden hissetmekte olduğunuz konular hakkındaki öngörülerinize güvenilmemesi.

Bir Problem Karşısında Tepkiniz Ne Olur?

Zamanı gelince problemin kaynağına benzer şekilde problem yaratarak cevap vermek, bir nevi bedel ödetmek, cezalandırmak, problem olduğu anda tüm kontrol ve hâkimiyeti devralarak, süreci yönetmeye başlamak.

Ne Yapmalısınız?

Yaratıcının size verdiği, olayları güçlü şekilde hissetme yeteneğinizi herkesle paylaşmayın ve gücünüzü; kin tutmak, intikam almak, bedel ödetmek gibi yıkıcı eylemler yerine, problem yaratan veya sorun olan her ne ise onu olumluya dönüştürmek adına kullanmayı tercih edin. Enerjinizi emen, size yük olan, ağırlık yaratan ortam ve insanlardan uzaklaşmayı tercih edin. Cinsel gücünüzü dengeli kullanmayı tercih edin ve aranızda sevgi bağı oluşmadığı sürece cinsel deneyim paylaşmamaya özen gösterin, zira sevgi bağı oluşmadan kurulan bir cinsel deneyim sonradan ruhunuzda kalan gereksiz ve yorucu enerji kancalarına sebep olabilir. Spiritüel yeteneklerinizi geliştirebilecek çalışmalardan destek almayı tercih edin. 

 

burç   burçlar   astroloji   astroloji yazıları   aslan   terazi   akrep   günlük   günlük burç yorumu