ay aslan burcunda ise

      Sizi Ne Rahat Hissettirir?

    Gururunuzun okşanması, kim olduğunuzun ve yeteneklerinizin farkına varılarak size yüksek değerler verilerek davranılması, karşınızdaki insanların siz onların yaşamında olduğunuz için şanslı olduklarını hissetmeleri, yaratıcı, parlak fikirlerinizin ve insanlara yaptığınız yardımların fark edilmesi, ilişkide baskın taraf olmak ancak karşınızdaki insanın sizi yönetmesine izin veriyormuş gibi hissettirmek, insanların size hayran kalması kendinizi rahat hissettirir. Kendinizi gösterişli hissedeceğiniz, lüks ortam ve yerlerde daha iyi hissederseniz. Toplum içinde öne çıkan, saygın, aşk ilişkilerinde herkesin tercih ettiği ancak sizin elde edebildiğiniz insanlar hoşunuza gider. Kendinize güveniniz sayesinde ilişkilerde kurallarınızı rahatlıkla öne sürebilir, ilişkinizin gizli kahramanı olarak süreci baştan sona yönetebilirsiniz. Mücadeleci, istedikleri için sonuna kadar savaşan, kendine göre kuralları olan ve asaletten hoşlanan bir yapınız vardır. Kurduğunuz her çeşit ilişkide iz bırakmak sizin için önemlidir.

Didem’in Notu: Başkalarının güçsüz taraflarına odaklanmak yerine, onların güçlü taraflarını keşfetmeyi tercih edin. Kendi potansiyelinizi göstermek için, kimseyi küçük görmeyin ve herkesin sizinle aynı haklara sahip olduğunun bilincinde kalın. Eşitlik ilkesini hayatınızda uygulamayı tercih edin. Böylece birinin kalbini bilerek veya bilmeyerek kırdığınızda, “Benim istediğimi yapmadığı için bunu hak etti,” demek yerine, “o ve ben aynı şartlardayız. Onun da benim gibi bir kalbi var; davranışlarımı sadece kendi istediğim olaylar gerçekleşsin diye değil, biz bilinci ile göstermeyi seçiyorum.”

Sizi Ne Rahatsız Eder?

 Değeriniz ve güzelliğinizin fark edilmemesi, kişisel değerlerinize rağmen üçüncü kişi pozisyonunda bırakılmak, fiziksel özelliklerinizle ilgili yorum yapıldığında güçsüz ve aciz gibi hissetmek, kendinizi son derece rahatsız hissetmenize sebep olur.

Didem’in Notu:  Değer göreceğiniz yerlerde olmanın ilk koşulu kendinize gerçek anlamda tamamen ve derinden değer vermeniz, kendinizi tüm hatlarınız ve şartlarınızla olduğunuz gibi kabul edebilmeniz ile başlar. Bundan sonraki adımda, eğer bir kişinin kendine değer vermiyor olduğunu gözlemlerseniz, o vakit o kişi ile ilişki kurmak yerine, “Ben daha iyisini hak ediyorum,” mesajını kendinize vererek uzaklaşmayı tercih etmeniz gerekmektedir.

Bir Problem Karşısında Tepkiniz Ne Olur? 

İnisiyatif almak, kararlı davranmak, gölge yönünde benim dediğim olsun sonucunu beklemek.

Ne Yapmalısınız? 

İlişkilerde yöneten ve genellikle kararları veren taraf olmak yerine, paylaşımcı ve eşitlikçi yaklaşımları benimsemeniz partnerinizin kimliğini öne çıkarmasına yardımcı olacak, benlik duygusu hissettirecek ve böylece o, sizin karakterinizin ağırlığı altında kalmayacaktır. Gururlu yapınız yüzünden bazen küçük hatalar karşısında bile geri çekilebilir, sizi üzen kişilere ders vermek isteyebilirsiniz. İlişkilerde gururunuzu biraz daha geri planda tutarak, hoşlanmadığınız ve size ters düşen konuları, her zamanki açık tavrınızla paylaşmayı deneyebilir, böylece araya zaman veya mesafe girmeden problemleri çözümleyebilirsiniz. burç   burçlar   astroloji   astroloji eğitimi   günlük yorum   burç yorumu   yorum