ay basak burcunda ise

Sizi Ne Rahat Hissettirir?

Yüzeysel değil, duygularınızın derinliklerine inilerek davranılması, ilişkilerde etiğe, zamanlamaya, bakımlı olmaya özen gösterilmesi ve pratik zekânızın anlaşılması sizi rahat hissettirir. Çoğunlukla başkaları talep etmeden onların en elzem ihtiyaçlarını dahi anlama yeteneğiniz sayesinde partnerinizin tüm ihtiyaçlarını karşılamak, onun hayatındaki problemleri çözümlemek, hayatını kolaylaştırmak istersiniz. Genelin aksine ilişkilerdeki taktikler, modern ilişkilerin getirdiği kaçma kovalama oyunlarından haz etmezsiniz. Sadelik, açıklık, anlaşılabilirlik ve yalınlık karşısında kendinizi rahat hisseder, yaşamın içinde ayrıntılara değer verip, en hassas noktalara kadar inerek kendinize güvenli bir alan oluşturmak istersiniz. Anne figürünüz kontrolcü veya eleştirel bir kişilik olabilir. Duygusal anlamda rahatlık, zamana ve akışa bırakmak size kendinizi daha iyi hissettirecektir. İster istemez karşınızdaki insanların yetersizliklerini ve estetik olmayan taraflarını algılama hızınız çok yüksek olduğu için genellikle eleştirilerde bulunarak, onları daha iyi hale getirmek ve değiştirmek istersiniz; ancak unutmayın ki, hazır olmayan birini değiştiremezsiniz ve sizden açıkça yardım veya eleştiri talep edilmedikçe bunu yapmak yerine, insanların sahip olduğu güzelliklere odaklanmayı tercih etmeli ve yapıcı davranmalısınız. Böylece kendi değerinizi de arttırmış olacaksınız. Hayvanlara ve doğaya karşı, karşı koyulamaz bir ilginiz var.

Sizi Ne Rahatsız Hissettirir?

Yaşamın içinde kontrol edemediğiniz her olay karşısında bocalar, içsel dengenizi kaybedersiniz. Her şeyden bir şekilde haberinizin olması, önünüzdeki yolun çok ilerilerini bile şimdiden görmeyi ve netliği arzu edersiniz. Kıskandırılmak, diğer insanlarla kıyaslanmak ve zekânızın küçümsenmesi sizi son derece rahatsız hissettirir. Yaşam sürprizlerle doludur ve çoğu zaman olanları ve olacakları kontrol etmeniz imkânsızdır. Rahatlamak, gevşemek, herkesin kendine ait bir kader yolunun olduğunu ve seçimlerinin kendisine ait olduğunu hatırlamak sizin için önemlidir. Aksi durumda panik atak hastalığına davetiye çıkarabilir, aşırı strese bağlı olarak sırt, boyun başta olmak üzere, vücudunuzun çeşitli noktalarında yoğun ağrılar hissedebilirsiniz. Sizin saf ve mükemmel insanları arama içgüdüleriniz, çoğunlukla modern dünyada karşılık bulmadığında, yapılanları içinize sindiremez ve gergin yaşayabilirsiniz. Bu da sindirim sistemi rahatsızlıkları ile karşılaşabilmenize sebep olacaktır.

Bir Problem Karşısında Tepkiniz Ne Olur? 

Fikir üretmek, çözümlemeye çalışmak, ayrıntıları hesap etmek, olasılıkları öngörmek. Gölge yanında aşırı eleştirel ve memnuniyetsiz yaklaşmak.

Ne Yapmalısınız?

Detaylara ve parçalara odaklanmak çoğu zaman bütünü gözden kaçırmanıza sebep olabileceği için, bir konu veya kişi hakkında genel anlamda ne hissettiğinize ve onun yaptığı iyi davranışlara odaklanmayı tercih edin. Sizden açıkça talep edilmedikçe yardım etmeyin ve insanların sorunlarını çözümlemek üzere harekete geçmemeyi tercih edin. Sevginizi göstermek için her zaman bir şeyler yapmanıza gerek yoktur. Sizi olduğunuz halinizle seven insanlarla birlikte olmaya niyet edin ve bundan önce siz kendinizde kusur görmeyi bırakarak en iyi olan yönlerinize odaklanın. Kendinizi olduğunuz halinizle sevmeye başlayın. 

burç   burçlar   astroloji   astroloji eğitimi   asteoloji yorumu   yorum   başak   burcu   yükselen burç