ay ikizler burcunda ise

Sizi Ne Rahat Hissettirir?

              Bol bol iletişim kurmak ve kendini ifade etmek. Hem hayatın içinde hem de özel ilişkilerinizdesağlıklı iletişime önem verir, karşınızda iyi iletişim kuran, siziçok çabuk anlayan, sizinle aynı dili konuşan eğlenceli ve neşeli insanlar bulduğunuzda rahat hissedersiniz. İlişkide normalegöre daha sık mesajlaşmak, telefonda konuşmak, sürekli iletişimhalinde kalmak size iyi hissettirir. Merakınızı cezbedecek, sizdes ürekli ilgi uyandıracak, yaşamsal dersleri öğrenme sürecinizekatkıda bulunacak yeterlilikte ve entelektüel kapasitesi yüksek insanların yanında kendiniz rahat hissedersiniz. Anne figürünüz her şeye çok yorum yapan, araştırmayı, yeni bilgiler edinmeyi seven bir yapıda olabilir.

        Çocukluğunuzda olasılıkla annenizle kuramadığınız iletişim, yetişkinliğinizde ilişkilerinize kimsenin sizi anlamadığını zannetmeniz şeklinde yansıyabilir. Bu yüzdeneğer hayatta ise annenizle sağlıklı bir düşünce paylaşımınızın ol-ması önemlidir. Yaşamınızda hız, hareketlilik, yeni öğreneceği-niz alanların olması ve sürekli seyahat edebilme özgürlüğü sizemoral verir. Yavaşlıktan, uzun uzadıya bekleyen insanlardan,duygularını saklayanlardan hoşlanmazsınız.lişkilerinizde her şeyi bilerek hareket etmeniz, her konuyave alana çok fazla yorum yapmanız, bir konu hakkında gereğinden fazla konuşmanız zaman zaman partnerinizi sıkabilir vesizin ruhsal derinliğinizi anlayamamasına sebep olabilir, çünkübu tip davranışlar derinliğinizi maskeler.Bir karar alacağınız zaman herkese fikir danışmak ve birkonuyu herkesle paylaştıktan sonra nihai karara varmak sizekendinizi rahat hissettirir. Bunun altında yatan toplumsal onay ihtiyacınızı fark edin ve onaylanmak yerine kendi yapmak istediğinizi eyleme geçirin.

Sizi Ne Rahatsız Eder? Dinlenmemeniz. Sözünüzün kesilmesi, cevap hakkı tanınmaması, sözlerinizin göz ardı edilmesi,deneyimlerinize güvenilmemesi ve yeniliğe, seyahate, paylaşıma olan ihtiyacınızın desteklenmemesi. Neşesi ve mizah anlayışı azolan, yaşamdan keyif almayan, enerjisi yüksek olmayan insan-lardan hoşlanmaz ve yanlarında rahat edemezsiniz.

 

Bir Problem Karşısında Tepkiniz Ne Olur? Ardı ardında ne-denler, cevaplar ve sorular sıralamak.Didem’in Notu: Duygusal zekânız yüksektir, olayları ve al-

tında yatan nedenleri çok çabuk kavrayabilirsiniz. Problemlerlekarşılaştığınızda hızla çözümlemek istediğiniz için, acele karar-lar sizi yanlışlara sürükleyebilir. Yavaşlamayı ve karşınızdaki ki-şiyi tamamen ve derinden dinlemeyi tercih edin.

 

Ne Yapmalısınız? Hayatınızda mahreme, kişisel sırlara ve

özel alana yer açın. Herkesle her şeyi paylaşmak yerine bazılarınıkendinize ayırın. Karşınızdaki kişileri dinlemek ve tam olarakanlamak önceliğiniz olsun. Duygularınızı aktarırken acele etmeyin ve ilişkilerinizdeki kararlarınızı zamana yaymayı tercih edin.Eğer çok fazla yorumda bulunan bir anneniz varsa, kendi alanı-nıza müdahale etmemesi için ricada bulunun ve karar aşamala-rınızdaki onaylanma ihtiyacınızı serbest bırakmayı tercih edin.

astroloji   astroloji yorumu   burç   burçlar   astroloji eğitimi