ay terazi burcunda ise

Sizi Ne Rahat Hissettirir?

Güzelliğinizin, uyumlu yönlerinizin, zarafet ve estetik taraflarınızın görülüp, takdir edilmesi sizi rahat hissettirecektir. Uyumlu ilişkiler geliştirmek, gerektiğinde alttan almak, dengeleyen taraf olmak tabiatınızda olsa da, yeri geldiğinde tüm dengeleri alt üst eden taraf olarak, en büyük savaşları başlatabilecek bir iç dünyanız vardır. İlişkilerde stratejik adımlar atmak, yeri geldiğinde geri çekilebilmeyi bilmek, istediğini sessizce ve gülümseyerek yaptırabilmek yetenekleriniz arasındadır. Özel yaşamınızda biri olduğunda dahi, sosyal ilişkilerinizi sürdürmek ister, arkadaşlıklara, sosyal ortamlara değer verirsiniz. Babanızla ilişkinizde birçok konuyu “idare etmiş” bir anne figürü söz konusu olabilir. Sanat, estetik yönleri gelişmiş insanlar ve yerler, kibarlık, hakkınızın size yeterince verilmesi kendinizi rahat hissetmenize sebep olacaktır. İlişkilerde özellikle sağlıklı bir alma verme dengesine ihtiyacınız vardır.

Sizi Ne Rahatsız Hissettirir?

Yalnız kalmak, nobran insanlar, gergin ortamlar, bir konuyu karşılıklı olarak sağlıklı bir şekilde tartışamamak, haksızlığa uğramak, hak ettiği değeri bulamamak estetik algısı düşük insanlar, zarafetin anlaşılamaması sizi rahatsız hissettirir

Bir Problem Karşısında Tepkiniz Ne Olur?

Uzlaşı sağlamaya çalışarak problemi gidermek.

Ne Yapmalısınız?

Sosyal, özel veya ailevi ilişkilerde, tartışma ortamı yaratılmasın ve gerginlik çıkmasın diye, hoşunuza gitmeyen, sizi inciten ya da kıran davranışları tolere etmek yerine, yeri geldiğinde tepkinizi ifade etmekten kaçınmayın ve sizi yoran davranışları ifade ederek, kendi hak ve sınırlarınızı koruyan taraf olmayı tercih edin. İçinizdeki barışçıl, uyumlu ve sevgiyi dengeli paylaşmak isteyen yönleri daha fazla ortaya çıkarın; ancak bunlara uyum sağlayamayacak ölçüde kendi iç dünyasında barış ve sevgi eksikliği olan insanları düzeltmeye uğraşmayın.

 

 

burç   burçlar   astroloji   astroloji eğitimi   yorum   günlük yorum   astroloji yazıları   aslan   terazi burcu