ay yengec burcunda ise

Sizi Ne Rahat Hissettirir?

        Değerlerinize, ailenize, geçmişini-ze ve geçmişte yaşadığınız her türlü deneyime saygı duyulmasısizi güvende hissettirir. Partnerinizin bir nevi aileden biri gibi sizi koruyup kollaması, en küçük ihtiyaçlarınızla bile ilgilenmesi,mümkün olduğu kadar yakınınızda olması ve sevgisini her koşul-da belirtmesi ihtiyacınızdır. Küsme huyunuzu, bir olay karşısın-da kendinizi savunmaya alıp kapatmanızı anlayabilen, sizi ken-di halinize bırakmak yerine konuyu çözümlemek üzere çözüm önerileri ile gelen insanlarla kendinizi daha iyi hissedersiniz. Ay,Yengeç burcunda yöneticidir ve duygular konusunda güçlü ve sınırlarda yaşamaya çok müsaittir. Bu da sevginizi ve nefretinizi iki ayrı uçta çok ciddi sınırlarda yaşayabileceğinizi göstermekte- dir. Genellikle bir problem karşısında kendinizi haklı çıkarma ve karşı tarafı sonuna kadar suçlama eğiliminden uzak durmanız gerekmektedir.

       Ruhunuzda yer alan sınırsız sevgiyi aileniz dışında odaklayacak birini bulamadığınızda, alkol alma, bağımlılık geliştirebilme gibi riskleriniz bulunmaktadır. Oysa bu sınırsız sevgiyi ilk odaklamanız gereken yer kendi ruhunuz, bedeniniz ve yeteneklerinizdir. Anne figürü yaşamınızda hayatta olsun veya olmasın son derece önemli bir yer kaplar ve bazı durumlarda duygusal olarak “anneden ayrılamama” durumu, ileriki yaşlarınızda ilişkilerinize, sürekli bağlı kalacağınız birini arama gibi bir sendroma dönüşebilir ve sadece bunun için gereğinden fazla fedakârlık yaparak aslında olmadığınız bir karaktere dönüşmenize ve karşılığında sevgi yerine değersizlik hissetmenize sebep olabilir. Oysa kendi kendinize olan yeterliliğinizi fark ettiğinizde, birini aramayı bırakacak ve varlığınızdaki tamamlanmışlık hissi ile, yine kendini tamamlanmış hisseden bir diğerini bulacak ve böylece iki tamın bütünlüğünü, değerlilik hissini, sevgisini hem kendinizde hem de ilişkide hissediyor olacaksınız.


Sizi Ne Rahatsız Eder?

İlgi görmemek, sevdiğini hissettirmemek, aileniz hakkında konuşulması (siz bazı üyeleri ile anlaşamasanız dahi bir başkasının konuşmasını asla istemezsiniz),yalnız olduğunuzu hissetmek, suçlanmak, cezalandırılmak veherhangi birinin sizi terk etmekle tehdit etmesi size kendinizi dama kötü hissettirir.

astroloji   astroloji eğitimi   burç   burçlar   kova   yorum yorumlar