i c sel gezegenler astroloji kavramlar 2

İçsel Gezegenler Venüs, Merkür, Mars, Jüpiter, Satürn İçsel gezegenler doğrudan kişinin eylemlerini, kararlarını ve iradesini etkilerler. Örneğin, bir Jüpiter Venüs üçgeninde kişi sosyal ortamlarda daha çok bulunmayı tercih edecek, arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek isteyecektir. Neptün Mars Jüpiter Uranüs Ay Plüton Dünya Venüs 17
Venüs; cinselliği, sosyal ilişkileri, para kazanmayı, tercihleri, flört etmeyi ve hoşlanmayı idare eder. Merkür; sözlü ve yazılı iletişimi, yakın akrabaları, eğitimleri ve kısa seyahatleri temsil eder. Mars; eyleme geçmeyi, motivasyon ve konsantrasyonu, cin- selliği ve zarar verilen noktayı anlatır. Jüpiter; inançları, yükseköğrenimi, yayılmayı, genişlemeyi, maddi ve manevi zenginliği temsil eder. Satürn; sınırlama, kısıtlama, engeller, mesafeler, zamana ya- yılan konular, karma, disipline olma, sorumluluk alma, katılık, soğukluk, korkular, sürdürülebilirlik, yargı ve hüküm vermeyi temsil eder.

Önemli : Paylaşılan içerikler bilgi paylaşımını hedefler. İnkılap Kitap evinin yayınlamış olduğu '' Astroloji İle Doğru Eşi Seç '' kitap içeriğidir. Her hakkı saklıdır. Kopyalanması yada kısmen kullanılması durumunda hukuki işleme tabidir.

astrolojide içsel gezenegler   iç gezegenler astroloji