sinastride bir digerinin saturn u haritanizin tepe noktasina yani 10 evinize dusuyorsa

Partneriniz sizin yaşam amaçlarınız, mesleki ve kariyer anlamındaki hedefleriniz açısından bir ebeveyn ya da otorite figürü gibi destekleyici, yol gösterici ve yönlendirici olurken, size somut anlamda mesleki bir yapı inşa etmeniz ve kendinizi gerçekleştirmeniz alanında yardımcı olarak, ruhsal bir öğretmen gibi enerjisi ile katkıda bulunur. Ara- nızdaki karmik yapılanmaya dikkat çeken bu görünümde onun tecrübesi, mesleki durumu, hayat algısı ve karması sizin gelecek hedefleriniz üzerinde yardımcı ve önemli rol oynar, size disiplin,
kalıcılık ve süreklilik sağlar. Satürn’ün olumsuz yerleşimlerinde partneriniz sizi mesleki anlamda kısıtlar ve hedeflerinizi değiştirmeye çalışarak yaşam amacınızdan saptırabilir. Bu görünüm aile bireylerinizle anlaşma konusunda sıkıntıları olduğunu gösterirken, onun mesleki ve kadersel sorunları, sizi yaşam amaçlarınızdan alıkoyarak, yolunuzdan saptırır.

Önemli : Paylaşılan içerikler bilgi paylaşımını hedefler. İnkılap Kitap evinin yayınlamış olduğu '' Astroloji İle Doğru Eşi Seç '' kitap içeriğidir. Her hakkı saklıdır. Kopyalanması yada kısmen kullanılması durumunda hukuki işleme tabidir.

partner   kariyer   meslek   aile   ilişki   burç   burçlar   gezegen   astroloji