YOUTUBE EĞİTİMLERİ


GÜNCEL YAZILAR

Ay, Akrep Burcunda ise

Ay, Akrep Burcunda ise

Derinliği olan ilişkiler ve bağlar kurarak, uzun süreli ilişkileri tercih edersiniz. Güven duygusu temel ihtiyaçlarınızdan biri olduğu ve normal bir insana göre bu duyguya çok daha fazla hassasiyetle yaklaştığınız için, güveninizi derinden kazanacak ve psikolojik olarak sizi mutlu edecek insanlarla kendinizi güvende ve rahat hissedersiniz. Tam olarak birine güvenmek,

Ay, Terazi Burcunda ise

Ay, Terazi Burcunda ise

Güzelliğinizin, uyumlu yönlerinizin, zarafet ve estetik taraflarınızın görülüp, takdir edilmesi sizi rahat hissettirecektir. Uyumlu ilişkiler geliştirmek, gerektiğinde alttan almak, dengeleyen taraf olmak tabiatınızda olsa da, yeri geldiğinde tüm dengeleri alt üst eden taraf olarak,

Ay, Başak Burcunda ise

Ay, Başak Burcunda ise

Yüzeysel değil, duygularınızın derinliklerine inilerek davranılması, ilişkilerde etiğe, zamanlamaya, bakımlı olmaya özen gösterilmesi ve pratik zekânızın anlaşılması sizi rahat hissettirir. Çoğunlukla başkaları talep etmeden onların en elzem ihtiyaçlarını dahi anlama yeteneğiniz sayesinde partnerinizin

Ay, Aslan Burcunda ise

Ay, Aslan Burcunda ise

Gururunuzun okşanması, kim olduğunuzun ve yeteneklerinizin farkına varılarak size yüksek değerler verilerek davranılması, karşınızdaki insanların siz onların yaşamında olduğunuz için şanslı olduklarını hissetmeleri, yaratıcı,

Ay, Yengeç Burcunda ise

Ay, Yengeç Burcunda ise

Değerlerinize, ailenize, geçmişini-ze ve geçmişte yaşadığınız her türlü deneyime saygı duyulmasısizi güvende hissettirir. Partnerinizin bir nevi aileden biri gibi sizi koruyup kollaması, en küçük ihtiyaçlarınızla bile ilgilenmesi,mümkün olduğu kadar yakınınızda olması ve sevgisini her koşul-da belirtmesi ihtiyacınızdır. Küsme huyunuzu, bir olay karşısın-da kendinizi savunmaya

Ay, İkizler Burcunda ise

Ay, İkizler Burcunda ise

Bol bol iletişim kurmak ve kendini ifade etmek. Hem hayatın içinde hem de özel ilişkilerinizdesağlıklı iletişime önem verir, karşınızda iyi iletişim kuran, siziçok çabuk anlayan, sizinle aynı dili konuşan eğlenceli ve neşeli insanlar bulduğunuzda rahat hissedersiniz. İlişkide normalegöre daha sık mesajlaşmak, telefonda konuşmak, sürekli iletişimhalinde

Ay, Boğa Burcunda ise

Ay, Boğa Burcunda ise

Sizi Ne Rahat Hissettirir? Boğa’da iken yücelimde olan Ay, burada olumlu veya olumsuz her duygusunu en üst düzeyde yaşar ve yansıtır. Genel olarak sabırlı, sakin ve huzurlu yaşam koşulları size kendinizi rahat hissettirir. Barışçıl doğanız ile olası problemleri çözümlemek ister, hoşlanmadığınız davranışlarda bile uzun süre toleranslı davranabilirsiniz.

Ay, Koç Burcunda ise

Ay, Koç Burcunda ise

Sizi Ne Rahat Hissettirir? Ön planda olmak, istediğiniz an karar vermek, duygularınızı sınırlanmadan, sıkılmadan, baskı altında tutulmadan yaşamak isterseniz. Güçlü yapıda ve bazen hayatınıza müdahale etme arzusu olan bir anneniz olabilir. İlişkilerinizde üstünlük kurma, ilk bitiren veya ilk başlatan olma gibi durumlarda rahat hissedersiniz. Siz karar vermeden karşınızdaki insanın ilişkiyi başlatması veya bitirmesini istemezsiniz.

İlişkilerde Ay Burcunun Önemi

İlişkilerde Ay Burcunun Önemi

öz konusu ikili ilişkiler olduğunda Venüs, ilişkideki ilk zamanlarınızı, flört etme şeklinizi, nelerden hoşlandığınızı, cinselliği yaşama şeklinizi ve tercihlerinizi anlatırken Ay, her zaman nasıl konforlu ve rahat hissettiğinizi, temel duygusal ihtiyaçlarınızı, bilinçaltı kodlarınızı ve uzun süreli ilişkilerde, ilişkiyi nasıl yaşamak istediğinizi anlatacaktır. Örneğin, klasik bir İkizler burcu olan kişi, ilişkilerde ne istediğini bulmak için uzun süre çaba sarf edebilir, sık partner değiştirebilir ve kararsızlıklar yaşayabilir.

Yükselen Burcunuz Balık ise

Yükselen Burcunuz Balık ise

7. eviniz Başak, 5. eviniz Yengeç ile başlar. İlişkilerde gizemli, etkileyici ve karşınızdaki insanın duygularını kolay çözümleyebilir nitelikte bir tavrınız vardır. İlgi duyduğunuz andan itibaren hemen bir ilişki başlatmak yerine, karşınızdaki insanı tanımak, duygularından emin olmak, özellikle güven duyabilmek adına zaman tanırsınız. Yaşamınıza girecek kişinin çok sevgi dolu, korumacı özellikleri gelişmiş, ailesine, değerlerine, geçmişine, sahip olduğu her şeye yüksek bir bağlılık göstermesini tercih edersiniz.

Yükselen Burcunuz Kova ise

Yükselen Burcunuz Kova ise

7. eviniz Aslan, 5. eviniz İkizler burcudur. Sizi yeterince tanımayan insanlar hakkınızda flörtöz, çapkın, oradan oraya sürüklenen, ilişki konusunda ne istediğini tam olarak bilmeyen biri olduğunuzu düşünebilir. Gerçekten de ciddi bir ilişki kurana dek birçok insanla temas eder, birbirinden farklı insanlarla flört eder, doğru insanı bulana dek başınızdan birçok aşk macerası geçtiğini gözlemlersiniz.

Yükselen Burcunuz Oğlak ise

Yükselen Burcunuz Oğlak ise

7. eviniz Yengeç, 5. eviniz Boğa ile başlar. Birçok insan sizi henüz tanımadan önce, ilk izlenimleri ile ne kadar soğuk, duygusuz ve katı olduğunuzu düşünebilir. İlişkiler konusundaki mesafeli tavrınız, soğuk duruşunuz ve fazla yüz göz olmayı tercih etmeyen yapınız ile karşınızdaki insanların hissettiğiniz olası duyguları tahmin etmeleri son derece zordur.

Yükselen Burcunuz Yay ise

Yükselen Burcunuz Yay ise

7. eviniz İkizler, 5. eviniz Koç ile başlar. İlişkilere genel olarak yoğun bir tutku ile başlarsınız. Arzularının peşinden giden yapınız, etkileyici ve doğrudan konuşmanız, insanlarla kolay etkileşim kuran tavrınızla istediğiniz kişi ile hemen diyalog geliştirebilirsiniz. Flört etmek istediğiniz insanlar enerjileri, çekim alanları güçlü ve yüksek, toplum içinde girişken ve liderlik özellikleri ile dikkat çeken yapıda olurlar.

Yükselen Burcunuz Akrep ise

Yükselen Burcunuz Akrep ise

7. eviniz Boğa, 5. eviniz Balık ile başlar. İster uzun süreli, ister kısa süreli ilişkiler kurmuş olun, yaşamınıza temas etmiş herkese olduğundan çok daha fazla değer verme, onları ihya etme, başkalaştırma ve değiştirme eğiliminiz vardır. Flört etmeye başladığınız zaman o kişi ile aslında önceden beri bir bağ kurmuş olursunuz. Örneğin, fotoğrafına bakıp enerjisini çözümlemiş veya davranışlarını gözlemleyerek çoktan o kişi hakkında tüm bilgilere sahip olmuş veya geçmişini araştırmış olabilirsiniz.

Yükselen Burcunuz Terazi ise

Yükselen Burcunuz Terazi ise

7. eviniz Koç, 5. eviniz Kova ile başlar. İlişkilerdeki en büyük silahlarınızdan biri partnerinize onu serbest bıraktığınızı düşündürmek, ancak görünmez ve asla belli etmediğiniz bir strateji ile aslında onu kendi alanınız içinde tutabilme kabiliyeti geliştirmiş olmanızdır. Sizinle flört etmeye başlayan biri dünyanın en rahat insanı olduğunuzu düşünebilir.

Yükselen Burcunuz Başak ise

Yükselen Burcunuz Başak ise

7. eviniz Balık, 5. eviniz Oğlak ile başlar. Bir ilişki kurmak istediğinizde karşınızdaki insanın bunu anlaması neredeyse imkânsız olabilir. Duygularınızı kontrol etme ve istediğiniz anda maskeleyip, saklama konusunda siz bir uzmansınız. Dolayısıyla flört etmek istediğinizde bunu karşınızdaki insana belli etmeyen veya saklayan tavrınız sayesinde, partner adayınız sizin soğuk, ilgisiz veya ondan tamamen bağımsız olduğunuzu düşünerek geri çekilebilir.

Yükselen Burcunuz Aslan ise

Yükselen Burcunuz Aslan ise

7. eviniz Kova, 5. eviniz Yay ile başlar. İlişkilerinizde baskın karakter ve söz sahibi olan taraf olarak muazzam bir ilişki yöneticisi izlenimi verirsiniz. Esasen ilişkide kendiniz için düşündükleriniz ve istediklerinizi partneriniz için de düşünüp isteyerek, onun karakterini daha fazla ortaya koyabilmesine olanak sağlayabilirsiniz. İlişkilerinizin flört aşamasında yoğun tutku, heyecan, kaçma kovalama ve hareketli bir flört tarzı söz konusudur.

Yükselen Burcunuz Yengeç ise

Yükselen Burcunuz Yengeç ise

7. eviniz Oğlak, 5. eviniz Akrep ile başlar. Sizinle kısa süreli bir ilişki kurmak, hatta flört etmek bile esasen kolay değildir. Özel ilişkilerde seçilen taraf olmaktan ziyade kiminle, ne zaman 96 97 ve ne şartta görüşeceğinizi kesinlikle kendiniz belirler ve uzun süre uzaktan partner adayınızı izlersiniz. Eğer bu kişi sizin duygularınızı derinden etkiliyor ve psikolojik olarak sizde bir iz bırakıyorsa diğer özelliklerine gerek duymadan onunla etkileşim kurmaya başlarsınız.

Yükselen Burcunuz İkizler ise

Yükselen Burcunuz İkizler ise

7. eviniz Yay, 5. eviniz Terazi burcu ile başlar. İlişkilerinizin ilk aşamalarında oldukça flörtöz, nerede nasıl davranılması gerektiği konusunda muazzam stratejilere sahip, gerek akıl oyunları, gerekse de duygusal taktiklerle istediğiniz kişiyi kolayca bir ilişkiye davet edebilme yeteneğine sahipsiniz. Sizinle flört edecek kişi, toplum içinde belirli bir saygınlığa ulaşmış, dış görünüşü ile son derece dikkat çeken, sanatsal yetenekleri olan ve ilişkileri nasıl idare edeceğini en az sizin kadar iyi bilen biri olmalıdır.

Yükselen Burcunuz Boğa ise

Yükselen Burcunuz Boğa ise

7. eviniz Akrep burcu, 5. eviniz Başak burcu ile başlar. Söz konusu flörtler olduğunda ince eleyip, sık dokur, hayatınıza birini alma konusunda acele etmezsiniz. İlk bakışta sizi etkileyebilmek için dış görünüşten ziyade çok ciddi bir zekâ ve iletişim kabiliyeti gerekmektedir. Bu kabiliyet oldukça zarif kullanılmalı, hayatınıza girecek partner adayı kelimeleri ile olduğu kadar dış görünüşü ve hayat şartları ile de özenli olduğunu gösterebilmelidir.

Yükselen Burcunuz Koç ise

Yükselen Burcunuz Koç ise

7. eviniz Terazi burcu, 5. eviniz Aslan burcu ile başlar. Bir yükselen Koç olarak ilişkilerinizde oyun oynamayı, partnerinizi ve ilişkinin flört aşamalarını yönetmeyi, karar veren taraf olmayı arzu edersiniz. İlişkinin başlangıç aşamalarında genellikle tüm sürece hâkim olmak ister, hayatınızdaki insana kendisini kral veya kraliçe gibi hissettirirsiniz. Bir kişi sizinle flört etmeyi bıraktığında ilgisiz kalmış ve yüksekten düşmüş gibi hissedebilir

Balık Erkeği

Balık Erkeği

Değişken ruh hali ve davranışlarıyla ne hissettiğini ve ne yaptığını uzun süre çözümleyemezsiniz. Balık erkeği çoğunlukla kafasında olan planlar, hayaller ve hedeflerle sanki başka bir boyutta yaşıyormuşçasına burada olup bitenlere kayıtsız kalabilir ve umursamıyormuş gibi davranabilir. Esasen her şeye karşı fazla hassas ve duyarlıdır, ancak bu duyarlı ve hassas yaratılış, onda yıllar içinde somut, maddesel ve dünyevi konulara karşı hayal kırıklığı yaratmaya başlamıştır.

Balık Kadını

Balık Kadını

Büyüleyici bakışları ve güzelliği ile onun hülyalı ve ağır tavırları karşısında etkilenmemek imkânsızdır. Sakin ve yavaş konuşmaları, adeta fısıldaması ile sanki bu dünyaya ait değil gibidir. Gerçekten de Balık kadınları dünya dışı konulara yatkındır ve hisleri, algıları çok gelişmiştir. Hayalperesttir ve kendi hayallerini sürekli besler.

Balık Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Balık Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Balık burcu birlikte sonsuz bir sevgi okyanusunda kaybolacağı bir insan arar. Zeki, çalışkan, kendi yavaşlığını kapatacak planlı programlı insanlarla ilişkilere çekilir. Hassas, kibar, büyüleyici ve şefkatlidir. Yavaş yavaş ve kısık sesiyle sizi bir anda hipnotize eder. Sevdiği zaman karşısındaki insanın yaşamına uyum sağlar,

Balık Burcu

Balık Burcu

Yönetici Gezegeni: Jüpiter/Venüs Nitelik: Değişken Anahtar Kelime: Hayal ediyorum. Element: Su Nasıl Davranır? Şefkatli, merhametli ve insancıl davranır. Soyut şeylere, kâinatın yaratılışı ve dünya üstü konulara ilgi duyar.

Kova Erkeği

Kova Erkeği

Sıradan insanların tavırlarından, davranışlarından ve gelenekçi yapılarından çok uzak, devrimci bir ruhu ve ani hareket eden bir yapısı vardır. Kova erkeği hayata farklılık katmak için burada gibidir. Sıra dışı ve ani davranışları ile ruh halinin sürüklenmeye müsait bir yapısı vardır. Bazı durumlarda nereye çekersiniz oraya yönelebilir.

Kova Kadını

Kova Kadını

Kova kadınını ilk gördüğünüzde toplum standartlarının dışında bir zekâ ve çekiciliğe sahip olduğunu hissedersiniz. Değişik aksesuarları, renkli kıyafetleri ve yüzünde gülümsemesi ile ilk bakışta farklılığını hissettirecektir. Özgürlüğüne ve bağımsızlığına son derece düşkün olan bu kadın, söz konusu aşk olduğunda kendini tamamen teslim edebilir, ancak onlar için gerçek aşkı bulmak önemlidir.

Kova Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Kova Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Kova burcu, ilişkilerinde kendini tamamlayacak üstün bir eş arar. Aradığı insan, güzelliği ve yakışıklılığıyla ön planda olmalıdır. Gerçek duygulara değer verir, samimiyetsizlikten hoşlanmaz. Örneğin, onun yanında ağlayabilir ve gülebilirsiniz. Her türlü duygunuzu

Kova Burcu

Kova Burcu

Yönetici Gezegeni: Satürn / Uranüs Nitelik: Sabit Anahtar Kelime: Fark yaratıyorum Element: Hava Gündüze ait, eril özelliktedir. Nasıl Davranır? Toplum standartlarının dışında, farklı ve aykırı davranır. Marjinal tarafları vardır, klasik olanı sevmez. Ani hareket eder, anlık tepkiler verir ve

Oğlak Erkeği

Oğlak Erkeği

Sessiz, sakin, kendi halinde ve dışarıdan bakıldığında yalnız ve soğuk imajı verir. İlişkilerle ilgili güvensizliklerini sert bir kabukla korur ve yeni tanıştığı insanlarla mesafeli olmayı tercih eder. Sevgiye, beğenilmeye ve yaptıklarının takdir edilmesine derin bir ihtiyaç duyar.

Oğlak Kadını

Oğlak Kadını

Dışarıdan soğuk, mesafeli ve ciddi görünür. Kendi içinde kuralları olan, ahlaka, aileye, geçmişine ve deneyimlerine çok değer veren tarafları vardır. Yüz ifadeleri ciddi ve bakışları soğuk olabilir, ancak eğer dış görünüşündeki soğuk tavırlara göre verirseniz, yanılırsınız.

Oğlak Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Oğlak Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Oğlak burcu uzun süren ilişkilerin insanıdır. Kısa süreli flörtler ona mutluluk vermez. Bir insana güvenmesi için uzun bir zamana ihtiyacı vardır. Kendi korkularını sevgisiyle iyileştirecek bir partner arar. Korumacı, kıskanç, sahiplenen

Oğlak Burcu

Oğlak Burcu

Gezegen: Satürn/Mars Nitelik: Öncü Anahtar Kelime: Yalnız yürüyorum Element: Toprak Geceye ait, dişil özelliktedir. Nasıl Davranır? Otoriter ve mesafeli davranır. Duygularını gizlemeyi iyi başarır. Bu yüzden seviyor mu, sevmiyor mu, istiyor mu istemiyor mu, düşünerek anlamanız imkânsızdır.

Yay Erkeği

Yay Erkeği

Sonsuz iyimserlik ve tükenmez bir inanca sahip Yay erkeği bu dünyada yaşayan bir bilge gibidir. Hayatındaki herkese anlatacak bir şeyleri ve paylaşacak umutları vardır. Kalabalık bir arkadaş çevresine ve sayısız insanla iletişime sahiptir. Hayatındaki birçok kişiye farkında olarak veya olmayarak “öğretmeye” devam eder.

Yay Kadını

Yay Kadını

Yay burcu kadını hayata dair birçok şeyi düşünüp, sorgular. Bir öğretmen gibi etrafına tavsiyeler verir, herkesin iyi ve mutlu olmasını arzular. İnsanları güldürmek, bulunduğu ortama neşe ve kahkaha götürmek onun doğasında vardır. Onunla birlikte olan kişi daha fazla gülecek, çok şey öğrenecek ve birçok yeni deneyimi elde edecektir.

Yay Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Yay Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Yay burcu, ilişkilerinde özgürlük arar. Karşısındaki kişinin öncelikle zekâsına, entelektüel kapasitesine, seyahat etme ve kitap okuma alışkanlıklarına bakar. Onu elde etmek için güzellikten önce iyi bir iletişim kabiliyeti ve zekâ gereklidir. Sportif giyinir, süse önem vermez. Sevdiği insanla

Yay Burcu

Yay Burcu

Yönetici Gezegen: Jüpiter Nitelik: Değişken Anahtar Kelime: Tecrübe ediyorum Element: Ateş Gündüze ait, eril özelliktedir. Nasıl Davranır? Şimdiki zamana bilgi ve tecrübesiyle, geçmişinden çıkardığı derslerle yaklaşır. Öğretmen gibi davranır. Herkese

Akrep Erkeği

Akrep Erkeği

Yüzeysel ilişkilerden uzak, derin duyguların insanıdır. Hayatındaki herkes ve her şey ile derin bağlar kurar ve sahiplenir. Onun için maddi özelliklerden önce manevi özellikler gelir. Derin bir bağlılık, psikolojik mutluluk ve ruhsal doyum arar.

Akrep Kadını

Akrep Kadını

Akrep kadınının gözleri ve bakışları etkileyicidir. Hiçbir söz söylemeden yüksek sezgiselliği ve hislerinin gelişmiş olması sayesinde psikolojinizi çözümler ve ihtiyaçlarınızı belirler. Sevdiklerine karşı son derece cömert ve koruyucudur.

Akrep Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Akrep Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Akrep ilişkilerde yoğun tutkular besler. Âşık olduğunda kendini karşısındaki kişinin dünyasında kaybeder. Bu yüzden bir tarafı daima aşktan korkar. Çünkü onun için aşk bir başkası ile bütünleşmek ve kendini bu ilişkide kaybetmekle eşdeğerdir. Sevdiği zaman sonsuz bir değer verir ve ölene dek bağlanır. Akrep, “ya hep, ya hiç” felsefesi i

Akrep Burcu

Akrep Burcu

Yönetici Gezegen: Mars, modern astrolojideki yöneticisi Plüton Anahtar Kelime: Seziyorum Element: Su Nitelik: Sabit Geceye ait, dişil özelliktedir. Nasıl Davranır? Hisleriyle hareket eder. 6. hissi ve algıları son derece gelişmiştir. Kolay kandırılamaz. Kafasında her şey planlıdır ve bir şeyin ne zaman “kötü” olabileceğini anında sezer, ona göre önlemler alır.

Terazi Erkeği

Terazi Erkeği

İlişkiler konusunda taktiksel ve stratejik davranır. Aşka âşıktır ve çevresindeki en ufak bir güzelliği bile hemen algılayacaktır. Estetik kaygılardan daha çok, bir insanın ruhundaki güzelliklere bağlanır. İlişki onun için her şeydir ve ilk andan itibaren bir şekilde sizinle ilişkide olmaya başlar, hem de siz daha ne olduğunu anlamadan.

Terazi Kadını

Terazi Kadını

Terazi kadınının estetik zevkleri gelişmiştir ve daima bakımlıdır. Konuşmalarında kibar ve etkileyicidir. Flört etmek onun doğasıdır ve hayatındaki her şeye aşkla bağlanmak ister. İlişkiler onun yaşam amacı gibidir, kendini ifade etmek için daima bir başkasına ihtiyaç duyar. Bu da ilişkilerin onun yaşamındaki önemini vurgular. Onunla birlikte olacak erkeğin mutlaka toplum

Terazi Burcu İlişkide Nasıldır?

Terazi Burcu İlişkide Nasıldır?

Terazi burcu flörtözdür ve hayatı boyunca birçok ilişki kurar. İlişkilerde diğerini dengeleyen, açıklarını kapatan bir yapısı vardır. Hayatındaki insanın adaletli, yoğun tutkuları olan, ön planda, toplum içinde sayılan ve

Terazi Burcu

Terazi Burcu

Yönetici Gezegeni: Venüs /Satürn Nitelik: Öncü Anahtar Kelime: İlişkideyim Element: Hava Gündüze ait, eril özelliktedir. Nasıl Davranır? Herkesle ve her şeyle iletişim ve ilişki halindedir. Sosyal bağları güçlüdür. Bir diğeriyle uyumlanır ve ilişkileri dengeye getirir. Olayları tarafsız ve çift taraflı olarak değerlendirir. Bakımlı, özenli ve güzel görünmek ister.

Başak Erkeği

Başak Erkeği

Titiz, detaycı ve kurallıdır. Aşk konusunda son derece seçicidir ve âşık olmadan uzun süre vasat ilişkilerle kendini oyalayabilir. Onun amacı ideal aşkı bulmak ve hayallerinin kadınına ulaşmaktır. Her sonlanan ilişkide büyük hayal kırıklıkları yaşasa da bunu dışarıya göstermez ve sanki hiçbir şey yokmuş gibi hayallerinin kadınını aramaya devam eder. Bu yüzden birçok Başak erkeği geç evlilik yapar.

Başak Kadını

Başak Kadını

Başak kadınları ince düşünceli, zarif ve kibar insanlardır. Karşısındaki insanın da aynı şekilde kibar, düşünceli ve naif olmasını arzu ederler. Zekâ onlar için önemlidir ve ilişkilerinde çalışkanlığa, titizliğe ve dakikliğe önem verirler. Özenli giyinmeniz, bakımlı olmanız ve entelektüel özelliklerinizin gelişmiş olması onu öncelikli olarak cezbedecektir.

Başak Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Başak Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Aşırı seçicidir, kolaylıkla beğenmez. Bu yüzden birçok Başak ya geç yaşlarda evlenir veya hiç evlenmez. Karşısındaki kişinin hem duygusal ve hisleri yoğun, hem de sorumluluk sahibi, ne istediğini bilen biri olmasını ister. Mükemmellik arar, mümkün olanın en iyisini ister. Dakik olunmasını, verilen sözlerin tutulmasını ve

Başak Burcu

Başak Burcu

Nasıl Davranır? Detaylara iner, bir konunun en ufak ayrıntısını bile düşünür, hesaplar. Kararsız insanlara dayanamaz, her şey planlı programlı ve nasılsa öyle olmalıdır. Uzun süre soğuk ve mesafeli durur. Eğer zekânıza hayran kalırsa sizinle iletişime geçer. Her şey hakkında fikri vardır, zeki ve iyi bir konuşmacıdır. İletişim yetenekleri gelişmiştir.

Aslan Erkeği

Aslan Erkeği

Cesaretli, güçlü ve koruyan bir kişilik sergiler. Hayatın keyifli taraflarına odaklanan, oyunlar oynamayı seven, eğlenmeyi bilen biridir. Sevdiği insanlara karşı dürüst, eli açık ve cömerttir. Bir kadında değişime açıklık, katı tutumlardan ziyade yumuşaklık ve eğlenceli bir yapı arar. Âşık olmadığı zamanlarda katı, bencil ve kendi kurallarını koyan biri iken, âşık olduğu andan itibaren yumuşak, hassas ve elindeki her şeyi paylaşabilecek biri haline dönüşür.

Aslan Kadını

Aslan Kadını

Aslan kadını ilişkilerinde yoğun ilgi ve sevgi bekler. Yönetici ve lider özellikleri sayesinde, ilişki onun istediği kurallar ve koşullara göre yönlenir. Kendi kurallarının bozulmasına tahammül edemez ve sevginizden emin olmak ister. O bir kraliçedir ve ona her zaman ilgi ve sevgi duyan insanlar etrafındadır. Eğer o bu koşullar içinden sizi seçmişse şanslısınız ve gereken değeri ona vermelisiniz.

Aslan Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Aslan Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Aslan burcu ilişkilerde tahtında oturan bir kral veya kraliçe gibidir. Kendisine çok değer verilmesini, sürekli düşünülmesini ister. Beklentileri yüksektir. Âşık olmadan mantıklı ilişkiler yaşaması ender görülür. Aşk insanıdır. Hayatında zeki, sıra dışı, kimsenin aklına gelmeyecek fikirleri olan, sürprizlere açık bir partner ister.

Aslan Burcu

Aslan Burcu

Yönetici Gezegen: Güneş Nitelik: Sabit Anahtar Kelime: Işıldıyorum Element: Ateş Gündüze ait, eril özelliktedir. Nasıl Davranır? Enerji dolu, moralli ve yaşama hevesiyle doludur. Lüks, konfor ve güzelliğe düşkündür. Sizi yönetmek ister, baskı altına alınamaz. Lider ruhludur. Kendi kimliği her zaman ön planda olmalıdır, ikinci olmaya dayanamaz. Şımartılmayı, hediyel

Yengeç Erkeği

Yengeç Erkeği

Sakin, huzurlu ve ailesine düşkündür. Aile ilişkilerine çok önem verdiği gibi, ailesine saygıda kusur etmeyecek insanlarla yakın ilişkiler kurar. Evde oturmayı, zamanını evde değerlendirmeyi sever. Yumuşak, sevgi dolu ve koruyucudur. Hayatındaki insanı korumak, ona güvenmek ve bağlanmak ister. Kısa süreli ilişkilerdense, uzun süreli ilişkiler insanıdır, ancak birini sevip, onu hayatına alabilmesi uzun zaman alır.

Yengeç Kadını

Yengeç Kadını

Yengeç kadını ile tanıştığınızda onun bir yanda sempatik doğası ve sevgi dolu bakışları, diğer yanda ise soğuk ve mesafeli tavırlarını görerek, sizin için tam olarak ne hissettiğini anlamayabilirsiniz, çünkü o size büyük bir güven duymadan duygularını açmayacaktır. İlk görüşmelerde samimiyetten, yüz göz olmaktan hiç hoşlanmaz ve mesafeli davranmanızı tercih eder.

Yengeç Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Yengeç Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Fedakâr, bağışlayıcı, merhametli ve korumacı bir yapı sergiler. Bir insana güvenmek için çok uzun bir zamana ihtiyaç duyar. Güvendikten sonra çok büyük bir yanlış yapmadığınız sürece senelerce hayatınızda kalır ve hayatınızın merkezi olmak ister. İlişkilerde riski, eğer kadının burcu Yengeç ise erkeğe annelik yapma arzusu b

Yengeç Burcu

Yengeç Burcu

Yönetici Gezegen: Ay, Jüpiter Nitelik: Öncü Anahtar Kelime: Bağlıyım Element: Su Geceye ait, dişil özelliktedir. Nasıl Davranır? Güvenene kadar davranışları ve duygularında kapalıdır. Ne düşündüğünü dışarıdan anlayamazsınız. Duygusaldır ve duygularıyla hareket eder. Ruh hali gelgitlere açıktır. Geçmişine, değerlerine ve geleneklerine bağlıdır.

İkizler Erkeği

İkizler Erkeği

Hızlı zekâsı ve kıvrak zihin yapısı ile usta bir iletişimcidir. Etkileyici konuşmaları ve flörtöz yapısı ile size nasıl hitap edip, alanına çekeceğini çok iyi bilir. Entelektüel kapasitesi geniştir ve hemen her konuda fikir sahibidir. Konuşmak, iletişim kurmak, yeni bilgileri öğrenmek ve yeni yerleri gezip görmek onun için önemlidir.

İkizler Kadını

İkizler Kadını

İkizler burcu kadını neşe, zekâ ve ışık saçar. Her konuda bilgi sahibi olmayı ister ve karşısındaki insanın da muhakkak bilgi birikimi açısından zengin olmasını arzu eder. Birlikte seyahat edip, gezip görebileceği, yeni kültürleri tanıyabileceği, iletişim konusunda başarılı bir partnere arzu duyar.

İkizler Burcu İlişkilerde Nasıldır?

İkizler Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Aradığını bulana kadar uzun süre deneme yanılma yöntemi le birçok ilişki geçirir. Özellikle İkizler erkeği çapkındır. Nitekim bu arayışın asıl nedeni karşısında bilgili, tecrübeli, zeki, gezmeyi, öğrenmeyi seven, entelektüel bir karakter aramasındandır. Bu kişiyi bulduğunda aşk

İkizler Burcu

İkizler Burcu

Anahtar Kelime: Biliyorum Nitelik: Değişken Yönetici Gezegen: Merkür Element: Hava Gündüze ait, eril özelliktedir. Nasıl Davranır? Mantıklı, zeki ve hızlı davranır. Hızlı düşünüp, hızlı hareket eder. Hazır cevaptır. İnsanları güldürmeyi, birlikte eğlenmeyi sever. Oradan oraya koşturmasıyla meşhurdur. “Ayran gönüllü” lafı onlara ithaf edilmiş olsa da, onlar daima bilgili ve zeki olanı ararlar.

Boğa Erkeği

Boğa Erkeği

Sakin, sabırlı ve ağırbaşlıdır. Metanetli yapıları, sağduyulu tavırları ve sevgileriyle sizi çok mutlu edebilirler. Yemek yemeyi, güzel yemekleri çok severler. Bu yüzden de kilo almaya müsait bir beden yapıları vardır. İlişkilerinde güven ve huzura değer verdikleri için, uzun süreli ilişkiler ararlar. Karşısındaki insanların aynı şekilde uzun süreli ilişkiler yaşayan, hırslı, tutkulu ve sezgileri yüksek kadınlar olmasını beklerler.

Boğa Kadını

Boğa Kadını

Sakin, ne istediğini bilen ve duygularından emin olan bir kadındır. Sabırlı, tutkuludur ve derin ilişkilerden hoşlanır, gelip geçici ilişkiler kurmayı tercih etmez. İlişkide sabrını uzun süre koruyabilip, normalde kolay öfkelenememesine rağmen, öfke sınırına geldiğinde büyük bir patlama yaratabilir. Güven duygusu onun için önemlidir ve güveni hasara uğradığı zaman geriye dönmemek üzere ilişkisini bitirebilir.

Boğa burcu İlişkilerde Nasıldır?

Boğa burcu İlişkilerde Nasıldır?

Bir ilişki geliştirene kadar duygularını belli etmeyebilir. İlişkisi olduğunda aşırı sahiplenici, koruyucu ve kıskançtır. Sevgilisini maddi manevi mutlu etmek ister. Aşk kaçamaklarına yatkındır ancak gerçekten seviyorsa ömür boyu bağlanır. Cinselliğe düşkündür,

Boğa Burcu

Boğa Burcu

Nasıl Davranır? Bir konu veya kişi hakkında ciddi bir sabırla uzun süre bekleyebilir. Ağır adımlarla hedefe yürür. Sakin ve anlayışlı tavrının yanı sıra öfkelendiğinde kırıp dökebilir. Çalışkan ve üretkendir. Somut olan şeylere değer verir. Elle tutulur, gözle görünür olanı sever.

Koç Erkeği

Koç Erkeği

Baskın karakterde, erkeksi özellikleri gelişmiştir ve istediklerinin peşinden koşar. Tutku ve arzularıyla yaşadığı için, hedeflediği insana ulaşana kadar onu merak etmesi, onun için çaba sarf etmesi önemlidir. Kolayca elde ettiği her şeyden çabuk sıkılır ve bir şeyin peşinden uzun süre koşmak ister.

Koç Kadını

Koç Kadını

İkili ilişkilerinde görsellik, estetik ve nezakete değer verir. Sosyal ilişkiler ve maddi açıdan güçlü, sanata ve sosyal yaşama değer veren partnerlerle ilişki kurar. Daima yeni deneyimlere açıktır. Bu durum onun bir konuya yıllarca üzülmesini engeller ve sorunlarını kendi başına çözümleyebilir. İstediklerini elde etme konusunda sabırsızdır. Bitti demedikçe ilişkiyi bitirmek zordur, çünkü bir şekilde karşısındaki insana

Koç Burcu İlişkilerde Nasıldır?

Koç Burcu İlişkilerde Nasıldır?

İkili ilişkilerinde açık ve dürüst davranır. Tutkuludur. Kendisine bir hedef seçer ve o hedefin peşinden koşmayı sever. Eğer kalbine girmeyi başarabilmişseniz sizi görülmemiş bir aşkla sever ve size yeniden doğmuşsunuz gibi bir his verir

Koç Burcu

Koç Burcu

Anahtar Kelime: Önde gidiyorum Nitelik: Öncü Yönetici Gezegen: Mars / Güneş Element: Ateş Gündüze ait, eril özelliktedir. Nasıl Davranır? Risk alır, riske girer. Bağımsız ve dürüst davranır. Yeni başlangıçlar yapmak ister. Cesaret gösterir. Yardıma ihtiyacı olanların yardım istediklerinde anında yanında olur. Acele ve ani karar verir, plan yapmada başarısızdır. Bencil davranabilir. Önce ben der ve kendi isteklerini belirtir.

Burçların Genel Özellikleri

Burçların Genel Özellikleri

üneşinizin bulunduğu burç hakkında ilişkilerle ilgili genel bilgileri okuyacağınız bu bölümde, esasen bir insanın 12 burcu da bünyesinde barındırdığını ve deneyim dünyamızın resimlerini oluşturan burçların gezegenlerle etkileşime girdiklerinde olduklarından farklı bir doğa sergileyeceklerini unutmamalısınız. Örneğin, Terazi burcundaki bir Venüs, Terazi burcunun güzelliklerle dolu doğasını ortaya çıkartırken, Terazi burcunda

Burçlar

Burçlar

Elementsel Ayrım Niteliksel Ayrım Ateş Elementi: Koç, Aslan, Yay Öncü Burçlar: Koç, Yengeç, Terazi, Oğlak Su Elementi: Yengeç, Akrep, Balık Sabit Burçlar: Boğa, Aslan, Akrep, Kova Toprak Elementi: Boğa, Başak, Oğlak Değişken Burçlar: İkizler, Başak, Yay, Balık Hava Elementi: İkizler,

Herkesin Bir Gizli Kimliği Vardır

Herkesin Bir Gizli Kimliği Vardır

Gizli kimliğiniz burcunuza göre 12. evinizde anlam kazanır. Dolayısıyla kendi Güneş’inizden bir önceki burcu, yani örneğin Koç burcu iseniz, Balık burcunu, Yay burcu iseniz Akrep burcunu ve Terazi burcu iseniz Başak burcunun anlamlarını okuyarak gizli kimliğiniz hakkında bilgi edinebilirsiniz. Böylece aslında art arda sıralanan burçların

Senin Gizli Kimliğin Ne?

Senin Gizli Kimliğin Ne?

Aslan burcu, Güneş’imin durduğu burca, yani Başak burcuna göre 12. evde yer almaktadır. Buna göre, Başak burcunun gizli kimliği Aslan’dır. Dolayısıyla mütevazı ve ikinci adam görünümün altında önde olmak, yönetmek, şekil vermek, parlamak, sahnede olmak arzuları yatmaktadır ve hayatımda en yakınımda bulunan insanlar

En Yakınlarınız İle Aranızda Olan Tekrarlayan Durumlar Ve Döngüsellik

En Yakınlarınız İle Aranızda Olan Tekrarlayan Durumlar Ve Döngüsellik

Bir kişinin etrafında ve yaşamında olan insanların genellikle gölge burcundan olduğu söylense de bu fikre tamamen katılmamakla birlikte, gölge burcun kişide az olan özellikleri göstererek, geliştirmesi gereken yönler olduğunu; sentez burcun ise kişide baskın olan özellikler olarak, ağırlıklı kullanabileceği enerji olduğunu düşünmekteyim

Sinastride Bir Diğerinin Plüton’u Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa

Sinastride Bir Diğerinin Plüton’u Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa

Partneriniz sizin yaşam amaçlarınız, kariyeriniz, gelecek hedefleriniz ve toplum içindeki imajınızda önemli ve dönüştürücü bir rol oynayarak, eskiyen ve işinize yaramayan kalıp ve inançlarınızı yıkıp, yeniden yapılandırırken, size maddi ve manevi anlamda mutlak güç, kudret enerjisi ile destek olur, yaşamınıza güçlü bağlantılar getirir ve üst düzey insanlarla tanışmanıza aracı olur

Sinastride Bir Diğerinin Neptün’ü Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa

Sinastride Bir Diğerinin Neptün’ü Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa

Partneriniz sizin toplum içinde mistik, sevgi dolu, merhametli, yumuşak ve fedakâr tavırlarla tanınmanızı desteklerken, hedeflerinize daha geniş bir perspektiften bakmanızı ve yaşamınıza sanatsal titreşimler katmanızı sağlar. Bu görünüm sizin aile bireylerinizle arasında yumuşak ve derin bağlar oluşacağına işaret ederken, olumsuz yerleşimlerde, partnerin bağımlılık, yönsüzlük

Sinastride Bir Diğerinin Jüpiter’i Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa,

Sinastride Bir Diğerinin Jüpiter’i Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa,

Evlilikler, ortaklıklar ve yakın dostluklarda sıklıkla görülen bu kombinasyon, partnerinizin sizin mesleki hedeflerinize maddi ve manevi anlamda genişleme, çoğalma ve bolluk enerjisi getirdiğini gösterirken, size kişisel amaçlarınız hakkında inanç yükler ve yapacaklarınıza olan inancınızı arttırken, bilgelik, eğitim, maddi ve manevi fırsatlar sunarak, gelişiminize ve kendinizi tanıtmanıza imkân sağlar. J

Sinastride Bir Diğerinin Venüs’ü Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa

Sinastride Bir Diğerinin Venüs’ü Haritanızın Tepe Noktasına, Yani 10. Evinize Düşüyorsa

Partneriniz sosyal çevresi, beğenileri, zevkleri, uyumlu tavırları ve barışçıl doğası ile sizin mesleki anlamdaki hedefleriniz ve kariyerinize destek olurken, kendinizi gerçekleştirmeniz yolunda size iyicil, estetik ve uyumlu önerilerle destek olacaktır. Ailenizle arasında iyi bir ilişki getireceğine işaret eden bu görünüm, ayrıca onun kişisel seçimleri, para kazanma durumu ve hoşlandığı şeylerin sizin hedeflerinize hitap ettiğini, size sanatsal ve yaratıcı özellikler sunduğunu da göstermektedir.

Sinastride Bir Diğerinin Venüs’ü Haritanızın Dip Noktasına Yani 4. Evinize Düşüyorsa

Sinastride Bir Diğerinin Venüs’ü Haritanızın Dip Noktasına Yani 4. Evinize Düşüyorsa

Partneriniz ile evde vakit geçirmekten hoşlanır, onun beğenileri ve zevkleri ile yaşadığınız alanı güzelleştirebilirsiniz. Partneriniz, sizin aile bireyleriniz, aile algınız ve geçmişinizden hoşnuttur. Bu, ikinizin arasında sevgi bağı oluşmasına destek olan bir görünümdür ve geçmişten gelen ilişki bağlarına, karmaya işaret eder. Venüs’ün olumsuz görünümlerinde, bu kez partnerinizin yaptığı seçimleri içselleştirmekte zorluk yaşar,

Retro Ne Demektir (Rx) - Astroloji Kavramlar 17

Retro Ne Demektir (Rx) - Astroloji Kavramlar 17

Bir gezegenin geri harekette olması anlamı taşır. Güneş ve Ay hiçbir zaman geri gidemeyecekleri için, ancak bir gezegen rx olabilmektedir. Retro (rx), gezegenin geri gitmesini anlatmaz; gezegenin hızı yavaşladığı için, bizim onu yer merkezli bakışla geri gidiyormuş gibi değerlendirmemizi anlatır.

Gezegenlerin Yanması ve Işın Altında Kalması Nedir ? - Astrolojik Kavramlar 16

Gezegenlerin Yanması ve Işın Altında Kalması Nedir ? - Astrolojik Kavramlar 16

Gezegenlerin Yanması ve Işın Altında Kalması Nedir? Bir gezegen, Güneş’e 8,5 derece açıklıkla kavuşum yapıyorsa, o gezegen “yanık” olarak tabir edilir. Örneğin, Güneş 20 drc Başak burcunda yer aldığında, herhangi bir gezegen Başak burcunun 11,5 derecesinden başlayarak, 28,5 derecesine kadar Güneş’e kavuşum yapıyorsa o halde gezegen yanıktır.

Yönetici ve Yücelim Yöneticisi Nedir ? -  Astroloji Kavramlar 14

Yönetici ve Yücelim Yöneticisi Nedir ? - Astroloji Kavramlar 14

Yönetici, en basit tanımla bir gezegen veya ışığın kendi doğasını en iyi anlatabilecek burçta yer almasıdır. Astrolojide yöneticilik kavramına göre Koç ve Akrep burçlarını Mars, Boğa ve Terazi burçlarını Venüs, İkizler ve Başak burçlarını Merkür, Yengeç burcunu Ay, Aslan burcunu Güneş, Yay ve Balık burçlarını Jüpiter, Oğlak ve Kova burçlarını ise Satürn yönetmektedir.

Açılar - Astroloji Kavramlar 12

Açılar - Astroloji Kavramlar 12

Astrolojide kullandığımız açılar, gezegen ve ışıkların taşıdıkları enerjiyi hem birbirlerine hem de belirli noktalara aktarabilmelerini sağlarlar. 0 drc (derece) kavuşum açısı: Gezegen veya ışıkların aynı burçta olup, aynı derece dahilinde yan yana gelme durumudur.

Kıstırılmış Burç - Astroloji Kavramlar 11

Kıstırılmış Burç - Astroloji Kavramlar 11

Bir haritaya bakarken eğer tüm burç ev sistemini kullanmıyorsanız, bir eve aynı anda iki burcun yerleştiği durumu ile karşılaşabilirsiniz. Benim kullandığım haritalar, Alcabitius ev sistemi ile bakılmıştır ve bunun dışında yaygın olarak kullanılan Placidus ve tüm burç ev sistemleri vardır.

Evler - Astroloji Kavramlar 10

Evler - Astroloji Kavramlar 10

Astrolojide 12 ev vardır evler ve saat yönünün tersine ilerler. Asc yazan yer, yani Koç burcunun doğal evi 1. evdir. Arkasından Boğa burcunun doğal evi olan ikinci ev gelir. Daha sonra İkizler burcunun doğal evi olan 3. ev gelir ve evler bu sıralama ile asc’ye geri dönene dek 12 tanedir.

Dsc (Alçalan Burç) - Astroloji Kavramlar 9

Dsc (Alçalan Burç) - Astroloji Kavramlar 9

Dsc (Alçalan Burç) Dsc (alçalan burç), haritanın 7. evidir ve ikili ilişkiler, or- taklıklar, evlilikler, yakın dostlukları içine almaktadır. Dsc, yani 7. eve düşen gezegen, ışık veya noktalar birinci derecede vaat- lerini gerçekleştirecek bir enerji verirler. Örneğin, partnerinizin Güneş’i sizin 7. evinize düşüyorsa

Ic (Dip Nokta) - Astroloji Kavramlar 8

Ic (Dip Nokta) - Astroloji Kavramlar 8

Ic (Dip Nokta) Ic, haritanın dip noktası demektir ve ruhsal, mahrem, özel bir alanı işaret etmektedir. Ic; kişinin ailesini, geçmişini, ruhunu ve en temelde kim olduğunu gösteren hassas bir bölgedir. Haritanın ic noktasına, yani 4. evine düşen gezegen, ışık veya noktalar birinci derecede vaatlerini gerçekleştirecek bir enerji verirler.

Mc (Tepe Noktası) -Astroloji Kavramlar 7

Mc (Tepe Noktası) -Astroloji Kavramlar 7

Mc (Tepe Noktası) Mc, tepe noktası demektir. Haritanın tepe noktasına düşen gezegen, ışık veya noktalar birinci derecede vaatlerini gerçekleştirecek bir enerji verirler. Buraya düşen gezegen, kişinin kendini toplum içinde nasıl ifade ettiğini, kariyerini ve aile ilişkilerini doğrudan etkilemektedir.

 Asc (Yükselen Burç ) -Astroloji Kavramlar 6

Asc (Yükselen Burç ) -Astroloji Kavramlar 6

ASC (Yükselen Burç) Asc, yükselen burç demektir. Asc derecesi, yükselen burcunuzun derecesidir. İlişki haritalarında asc’ye düşen gezegen, nokta veya ışıklar birinci derecede vaatlerini gerçekleştirecek bir enerji verirler. Buraya düşen gezegen, kişinin karakteri ve davranışları üzerinde yüksek düzeyde etkilidir

 Şans Noktası - Astroloji Kavramlar 5

Şans Noktası - Astroloji Kavramlar 5

Şans Noktası, genel hali ile şansla bağdaştırılsa da aslında “şans” kelimesinden ziyade kader noktası olarak bilinmektedir. Kader noktası, kişinin kadersel olarak çekildiği yaşam deneyimini gösterir. Örneğin, 8. evde Yengeç burcunda yer alan bir şans noktası, kişinin miraslar yoluyla finansal konularda deneyimleri olacağını

 Ay Düğümleri -Astroloji  Kavramlar 4

Ay Düğümleri -Astroloji Kavramlar 4

Ay Düğümleri, kişilerin yaşam amaçları üzerinde doğrudan etkilidir. Kuzey Ay Düğümü, bu yaşamda deneyimlenmesi gereken alanı, gidilmesi gereken yönü temsil ederken, Güney Ay 18 Düğümü geçmiş yaşamdan getirilen ve çözümlenmesi gereken karmayı temsil etmektedir. .

 Dışsal Gezegenler - Astroloji  Kavramlar 3

Dışsal Gezegenler - Astroloji Kavramlar 3

Dışsal Gezegenler Uranüs, Neptün, Plüton Uranüs; ani değişimler, ani olaylar, krizler, teknoloji ve gökyüzüne dair konular, astroloji ve kişiliğin marjinal, asi ve ani hareket eden yönlerini açıklar. Neptün; dağılma, kaybolma, kurban bilinci, rüyalar, ilham, sanat, ilahi olan, mistik ve ruhani konular ile gerçek aşkı, teslimiyeti gösterir.

 İçsel Gezegenler - Astroloji Kavramlar 2

İçsel Gezegenler - Astroloji Kavramlar 2

İçsel Gezegenler Venüs, Merkür, Mars, Jüpiter, Satürn İçsel gezegenler doğrudan kişinin eylemlerini, kararlarını ve iradesini etkilerler. Örneğin, bir Jüpiter Venüs üçgeninde kişi sosyal ortamlarda daha çok bulunmayı tercih edecek, arkadaşlık ilişkilerini geliştirmek isteyecektir.

 Işıklar :Güneş ve Ay - Astrloji Kavramlar 1

Işıklar :Güneş ve Ay - Astrloji Kavramlar 1

Güneş ve Ay, eril ve dişil prensip olarak ilişki haritalarında en temel iki ışıktır. Güneş, kişinin kimliği, vicdanı, baba figürü, kariyerini ilgilendirirken; Ay, anne figürü, duygusal ihtiyaçlar ve konfor alanını belirler.

Astroloji Nedir? Astroloji Eğitimi

Astroloji Nedir? Astroloji Eğitimi

Uzman Astrolog Didem Şarman astroloji eğitimlerini paylaştığı sitedir., astroloji okulu, yayınlar,Astroloji Eğitim Ücretleri, astroloji kursu

2020 Türkiye Astroloji Haritası

2020 Türkiye Astroloji Haritası

Her yıl için ayrı ülke öngörüsünde bulunmamamın sebebi, 2017 yılında kaleme aldığım “Önümüzdeki 10 Yıl Dünya ve Türkiye’yi bekleyen Süreç”

Nasıl Astrolog Olunur?

Nasıl Astrolog Olunur?

Türkiye ' de astroloji eğitimi ? Online astroloji eğitimi ? Astroloji eğitim fiyatları ? Nasıl astrolog olunur? Astroloji eğitimi ile ilgili tüm sorularınıza cevaplar.

İletişim

İletişim

Didem Şarman Astroloji Eğitimi iletişim bilgileri (Mail, Çalışma Saatleri, Grup Siteler)

Astroloji Dersleri | Didem Şarman

Astroloji Dersleri | Didem Şarman

Astroloji, gökyüzündeki sanal ve gerçek gökcisimleri ile bunların hareketlerinin, yeryüzündeki her olay, insan davranışları ve seçimlerimiz üzerindeki etkisini bir eşzamanlılık bağlantısı kurarak anlamlandırmaya çalışan kadim bir ilimdir. Ülkeler, yaşayan canlı varlıklar ve hayatınızda gelişen her çeşit olay Astroloji’nin çalışma alanındadır.


Lütfen Bekleyin